дивись.info

Мешканки Львівщини зможуть безкоштовно пройти мамографічне обстеження

Мешканки Львівщини зможуть безкоштовно пройти мамографічне обстеження

4 квітня цього року виповнилось 61 рік від Дня народження всесвітньовідомої американської співачки українського походження Квітки Цісик. Ця непересічна особа дуже рано пішла з життя – у 44 роки. Причина – рак молочної залози. Від цієї хвороби померли також її мама і сестра.

Сьогодні рак молочної залози дуже поширена захворювання. За сумною статистикою в Україні кожні 30-40 хв. діагностується черговий випадок раку молочної залози. І практично кожної години 1 жінка помирає від цієї недуги.

Враховуючи актуальність проблеми, Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА та онкологічна служба області з 9 по 23 квітня проводять вже традиційну акцію безкоштовного мамографічного обстеження жінок Львівщини. Захід проводиться з метою відзначення дня народження Квітки Цісик та на підтримку інформаційно-роз’яснювального проекту «Турбуйся про них» Громадської спілки «Міжнародний клуб лікарів та фармацевтів».

Доведено виявлення хвороби на початкових стадіях, дозволяє провести вдале лікування і зберегти здоров’я, а часом і життя.

Обстеження проводитиметься у мамографічному кабінеті Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, (Львів, вул. Гашека, 2А).

Інформація про акцію за телефоном 295-40-85. ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ОБСТЕЖННЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 264-94-83.

Довідка:

У США Квітка Цісик більше відома під іменем КейСі. Її голос знає майже кожен американець. Вона десятки років озвучувала рекламні джингли таких відомих компаній як “Coca-cola”, “American Airlines”, “McDonald’s”, “Ford”. Автомобільна корпорація “Ford Motor” взагалі зробила її, не професійну модель, а звичайну жінку, не тільки голосом, але й обличчям своєї рекламної кампанії. КейСі співала на бек-вокалі у таких зірок як Майкл Джексон та Уітні Хьюстон. І найголовніше –  саме вона виконала саундтрек до фільму “You Light Up My Life”, який у 1978 удостоївся премії “Оскар” за кращу пісню. Але через юридичну тяганину найпрестижніша кінопремія світу дісталася іншій співачці. Слава та широке визнання, яких вона прагла, та щира любов мільйонів слухачів прийшли врешті решт не до КейСі, а до Квітки Цісик. І не в США, а в Україні – завдяки двом альбомам з народними піснями у її виконанні (“Пісні України” та “Два кольори”).

Квітка Цісик – американка, яка стала втіленням національної української самоідентифікації. Народні пісні в її виконанні у 80-х роках минулого століття сколихнули тоді ще радянську Україну, стали уособленням такої бажаної, але на той час ще недосяжної незалежності.

Прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.