дивись.info

У Львові відбудеться презентація книжки «Польське консульство у Львові 1987-2012»

У Львові відбудеться презентація книжки «Польське консульство у Львові 1987-2012»

Генеральне консульство Республіки Польща у Львові запрошує на презентацію книжки «Польське консульство у Львові 1987-2012», виданої українською мовою з нагоди 25-річчя польської консульської установи у Львові. Презентація відбудеться 9 квітня о 17:00 год. у Палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15), повідомили у прес-службі ЛМР.

У 2012 році, з нагоди 25-річчя свого існування, за ініціативи теперішнього Генконсула Ярослава Дрозда, консульство видало книжку „Polski konsulat we Lwowie 1987-2012”, яка містить спогади всіх керівників нашої установи від початку її роботи в 1987 році. Своїми спогадами з читачами поділилися Влодзімеж Восковський, Януш Лукашевський, Анджей Крентовський, Генрик Литвін, Пйотр Коновроцький, Вінцент Дембицький, Кшиштоф Савицький, Януш Яблонський, Веслав Осуховський, Ґжеґож Опалінський, Анджей Дрозд та Ярослав Дрозд. Друзі та співробітники написали спогади про двох покійних консулів, а саме Томаша-Марека Леонюка та Марека Краєвського. Вступне слово до книжки написав керівник Представництва МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський.

У 2013 році книжку про польське консульство видано українською мовою в перекладі Олега Гірного, а також у співпраці з Боженою Антоняк та Анатолієм Івченком. Книжка, як ї її польський попередник, побачила світ у видавництві «ТЕST» (м. Люблін, Польща). Від польськомовної книги україномовне видання відрізняється вступним словом авторства Митрополита Львівського Архиєпископа Мечислава Мокшицького, а також низкою нових світлин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.