дивись.info

В «Урбан-кафе» поговорять про ревіталізацію громадського простору

В «Урбан-кафе» поговорять про ревіталізацію громадського простору

5 квітня о 14.00, в приміщенні книгарні «Є», що на вул. Свободи, 7, у рамках громадської ініціативи «Урбан-кафе», мешканці міста зможуть долучитись до обговорення шляхів оновлення громадського простору у Львові, повідомили у прес-службі ЛМР.

Участь у події візьмуть: архітектор та автор ідеї конкурсів з ревіталізації просторів Ольга Криворучко,  урбаніст Штефан Габі, менеджер проекту «Ревіталізація Підзамче» Ярина Мельник, архітектор Андрій Шуляр, львівські активісти, представники Галицької та Шевченківської районних адміністрацій.

Серед тем, які учасники обговорять, також залучення архітектурної спільноти до професійного вирішення проблем міста у сфері громадського простору і вибір перших локацій для опрацювання.

Громадський простір у місті найчастіше оновлюється в рамках проектів із залученням фінансування з-за кордону, але ці заходи сьогодні мають поодинокий характер. В той же час мешканці міста почали виступати з ініціативами, що можуть змінити Львів на краще. Прикладами можуть слугувати проекти озеленення вул. Городоцької та пл. Галицької, а також багато інших проектів, які через брак фінансування, конфлікти інтересів та бюрократизованість залишаються досі нереалізованими.

«Під час зустрічі ми будемо шукати можливості для творення ідей ревіталізації громадського простору міста. Передусім нас цікавлять ідеї для порівняно нових районів, що характеризуються високоповерховою забудовою та значними просторами між будинками. Разом з аудиторією, використовуючи весь її різноманітний досвід, ми будемо творити умови, в яких ці ідеї зможуть народжуватись, розвиватись та втілюватись. Йдеться про залучення представників локальної громади, локального бізнесу, спеціалістів суміжних галузей, істориків, тощо ще на стадії формування технічного завдання», – розповіла Олександра Сладкова, менеджер проекту «Урбан-Кафе».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.