дивись.info

В Японії процес децентралізації влади триває десять років, – Посол (фото)

В Японії процес децентралізації влади триває десять років, – Посол (фото)

«Процес децентралізації влади і наділення більшими повноваженнями території в Японії триває близько десяти років», – заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Тоічі Саката під час зустрічі з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм та головою Львівської ОДА Іриною Сех, повідомили у прес-службі ЛОР.

За словами дипломата, ще раніше в Японії діяла система, коли вся влада була зосереджена в центрі країни. Тоді такий підхід був більше ефективний. «Але потім ми зрозуміли, що територіально люди можуть самі управляти. Звісно, це дуже велика відповідальність – управляти регіоном, але це і дуже великий досвід», – зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Тоічі Саката.

Нагадаємо, сьогодні, 3 квітня, у Львові відбулася зустріч голови Львівської облансої ради Петра Колодія, голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Тоічі Сакатою.

Учасники сторін обговорили політичну ситуацію в країні, а також про можливі шляхи розвитку співпраці між Японією та Україною, зокрема, на Львівщині.

посол-японії-2 посол-японії-3

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.