дивись.info

Військовий комісар назвав підприємства, які ухиляються від поставки техніки

Військовий комісар назвав підприємства, які ухиляються від поставки техніки

На ім’я міського голови Львова Андрія Садового надійшло звернення від військового комісара Галицько – Франківського об’єднаного районного військового комісаріату м.Львова С.Бабича щодо виконання Указу т.в.о.Президента України  «Про проведення часткової мобілізації», повідомили у прес-службі ЛМР.

Відповідно до вказаного Указу, військовими комісаріатами проводяться заходи з призову військовозобов’язаних при мобілізації та поставки техніки національної економіки з підприємств, установ та організацій, не залежно від форми власності для потреб Збройних Сил України.

«В цілому, громадяни, військовозобов’язані, керівники підприємств Львова сприяють військовим комісаріатам та з розумінням ставляться до заходів з мобілізації. З кращих можна назвати ВАТ «Тротолла», ПАТ «Львівський хімічний завод».

Разом з тим свідомо ігнорують військово-транспортний обов’язок та ухиляються від сприяння військовому комісаріату у проведенні мобілізаційних заходів  ТзОВ «ОЛМАР», корпорація БП «Карпатбуд», ТзОВ «Міра і К», – йдеться у листі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.