дивись.info

Сало розпочинає антикорупційну кампанію

Сало розпочинає антикорупційну кампанію

Підприємці Львівщини розпочинають антикорупційну кампанію

«Жодного хабара. Корумпованих чиновників у відставку!» – з таким гаслом та закликом до влади та представників бізнесу виступили великі та малі сільгосппідприємства Львівщини. Спільно з Асоціацією фермерів Львівської області вони розпочали антикорупційну кампанію проти чиновників-хабарників з реєстраційних та дозвільних структур.

Попри те, що нова влада декларує курс на системні реформи, зокрема і в органах державної влади, чиновники на місцях продовжують шантажувати та провокувати на дачу хабарів великий та малий бізнес. Найбільш дискредитовані керівники управлінь далі спокійно почувають себе у своїх кріслах і переконані, що при новій владі знову будуть нарощувати свої статки, паразитуючи на приватному бізнесі.

Представники сільськогосподарського бізнесу, представники органів місцевого самоврядування виступлять із заявою та зверненням до керівництва центральних органів влади, до голови Львівської облдержадміністрації. Буде поіменно названо корумпованих чиновників – керівників управлінь, які причетні до блокування роботи підприємств і яких вони вимагають звільнити.

«Ми звертаємось до вищого керівництва країни – звільнити та не допустити повторного призначення на посади корумпованих та дискредитованих керівників управлінь дозвільних та реєстраційних структур. Це ж стосується і керівників управлінь у Львівській області.

Також ми звертаємось до представників українського бізнесу – час починати з себе: припинити давати хабарі та звернутись до правоохоронних структур із скаргами та завами про факти корупції.

Януковича вже немає при владі, але корупціонери, які жирували при ньому залишилися. Сотні випускників юристів і земельників сьогодні стоять на обліку на біржах праці, але не можуть без хабара попасти на роботу в ці структури.

Якщо наш голос залишиться не почутим, ми змушені будемо вдатись до радикальніших дій», – заявляють сільгоспвиробники.

 

Анонс

7 квітня, м. Львів, в Прес-клубі на пр.Шевченка 11,

об 10:00  відбудеться прес-конференція сільгоспвиробників та представників Асоціації фермерів Львівщини.

Тема: Підприємці Львівщини розпочинають антикорупційну кампанію

Учасники прес-конференції:

САЛО О. – представник Асоціації фермерів Львівщини.

СВЕЛЕБА А. – голова асоціації молоковиробників Львівщини.

ОДНОРІГ Ю. – заступник директора з організації виробництва ПП «Західний Буг».

НАНДЕЛЬШТЕДТ Т. – німецький інвестор, голова ТзОВ «Біорена» с.Пісочна Миколаївського району.

ДУБИК С. – сільський голова с.Рудники Миколаївського району

Окрім того, на прес-конференції будуть присутні інші представники бізнесу та органів місцевого самоврядування.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.