дивись.info

Результати опитування про назву вулицю Героїв Майдану передані відповідній комісії

Результати опитування про назву вулицю Героїв Майдану передані відповідній комісії

Більшість львів’ян, що взяли участь в Інтернет-опитуванні, вважає, що вул Гвардійську потрібно перейменувати іменем Героїв Майдану. Саме такими є результати Інтернет-опитування, яке тривало з 31 березня до 7 квітня 2014 року на офіційному порталі Львівської міської ради та сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Відтак, результати опитування передані комісії з перейменування вулиць, щоб пройти офіційну процедуру перейменування, повідомили у прес-службі ЛМР.

Відтак, на офіційному порталі Львівської міської ради у опитуванні загалом взяли участь 3322 людини. З них 2225 (67%) осіб проголосували за те, аби вул Гвардійську назвати Героїв Майдану. Ще 610 (18,4%) осіб проголосувало за те, аби вул Чернівецьку назвати Героїв Майдану і лише 487 (14,7%) осіб підтримали перейменування вул Університетської.

У соціальній мережі Фейсбук 131 людина (53,5%) підтримала перейменування вул Гвардійської, 62 людини (25,3%) – вул Чернівецької та 52 людини (21,2%) – вул Університетської.

Нагадаємо, за пропозиціями громадськості та істориків, у Львові обрали три вулиці, які можуть носити назву Героїв Майдану. Серед них – вулиці Університетська, Чернівецька та Гвардійська. Їх і було запропоновано для голосування.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.