дивись.info

У Сех звітують, що новий керівник Служби автодоріг активно працює

У Сех звітують, що новий керівник Служби автодоріг активно працює

Впродовж квітня Служба автомобільних доріг у Львівській області проводить роботи з благоустрою автомобільних доріг загального користування та смуг їх відводу., повідомили у прес-службі ЛОДА

Зокрема, на прибирання побутового сміття з узбіч доріг і смуг відводу, а також ліквідацію стихійних сміттєзвалищ працівники філій ДП «Львівський облавтодор»         вийшли 5 квітня.

Представники «Жовківської ДЕД» проводили відповідну роботу на  ділянці  Гряда-Дорошів-Куликів-Жовква  автомобільної дороги Львів – Рава-Руська. Також там ліквідовано два стихійні сміттєзвалища. Окрім того, бригада цієї філії працювала на автодорозі Ковель-В.Волинський-Червоноград-Жовква (в районі села Туринка).

Працівники  філії «Жовківський РАД» прибирали узбіччя від сміття та побутових відходів на під’їзді до м. Жовква (автодорога Львів – Рава Руська).

Силами філії «Пустомитівська ДЕД» виконувались роботи з приведення  до належного санітарного стану ділянку с. Зимна Вода – Рясно-Руська,  розв’язка  по  автомобільній  дорозі Західний обхід м. Львова.

Бригада філії  «Городоцького РАД» працювала  на автодорозі Львів – Шегині, на ділянці Мшана – Городок.

Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з ДП «Львівський облавтодор» і надалі проводить моніторинг санітарного стану в місцях розташування об’єктів придорожнього сервісу і проводить повний комплекс робіт з розчистки і прибирання придорожніх смуг.

Нагадаємо, відповідні роботи проводяться на виконання окремого доручення Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), а також розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.