дивись.info

Дитячі клуби Львова запрошують на малювання

Дитячі клуби Львова запрошують на малювання

Дітвора запрошує помалювати разом. Промоційний ролик для художніх гуртків підготували Дитячі клуби Львова. Відео створене за участю вихованців гуртка «Малюваки» Личаківського району, повідомили у прес-службі ЛОР.

Загалом, в мережі Дитячих клубів Львова працює 10 художніх гуртків. Тут дітей навчають основам рисунку, живопису, графіки, а також розпису на склі, дереві, декоруванню ужиткових предметів. Окрім того, для вихованців проводяться майстер-класи з паперопластики, мозаїки, пап’є-маше, квілінгу, декупажу, витинанки, створенню виробів з гіпсу, полімерної глини та солоного тіста. Щоб ближче ознайомити вихованців із мистецькими здобутками, педагоги організовують екскурсії музеями та художніми виставками. Влітку проводяться пленери у львівських парках.

«Малювання якраз належить до тих гуртків, про які найчастіше запитують батьки. І воно різноманіттям стилів й технік зацікавлює дітей різного віку. Саме тому ми вирішили створити наш перший проморолик на тему художнього гуртка. Вихованці дуже люблять малювати своє місто, а найбільше – площу Ринок»,- зазначила Олена Горпинюк, директор Дитячих клубів Личаківського району.

«В творчих гуртках Дитячих клубів навчають не тільки основам образотворчого мистецтва, а й декоративно-прикладного та ужиткового. Тут не йдеться про академічне навчання, адже мета Дитячих клубів – зацікавити дітей творчістю і змістовним проведенням вільного часу. Проте для багатьох вихованців саме участь в гуртках наших клубів допомогла визначитися з майбутньою професією», – наголосила Ольга Каспришин, координатор Дитячих клубів Львова від міського управління молоді, сім’ї і спорту.

Дитячі клуби Львова – мережа осередків дозвілля з гуртками творчого, спортивного, пізнавального спрямування для дітей від 6 років. Навчання в гуртках безкоштовне та на безконкурсній основі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.