дивись.info

Львівська філармонія запрошує на концерт творчості Тараса Шевченка

Львівська філармонія запрошує на концерт творчості Тараса Шевченка

«Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!» – саме таку назву має концерт, який відбудеться у суботу, 12 квітня, о 18:00 год у Львівській філармонії. Митці об’єднаються і за допомогою  свого мистецтва долучаться до історичних подій в Україні.

Ідея концерту належить кафедрі народних  інструментів Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка та Львівського державного музичного училища імені Станіслава Людкевича.

Разом на сцені будуть: капела бандуристів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича, капела бандуристів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, оркестр народних інструментів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича та Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка. Окрім того, до колективів долучаться відомі у Львові солісти – народна артистка України Людмила Посікіра та лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Арбузова та Богдан Косопуд.

«На концерті прозвучить виключно українська музика: інструментальні та вокальні композиції, присвячені Шевченку та на слова Шевченка. Ми будемо грати на інструментах, які, можливо, у нас у Львові не такі популярні, але вони популярні на Сході України. Це, наприклад, такі рідкісні інструменти як домра, баян і навіть балалайка, які ми використовуємо в оркестрі і слухачі зможуть почути, як вони звучать власне в українській музиці.

Я задумав цей проект ще у вересні, як на відзначення знаменної історичної дати для нашої країни 200-річчя Тараса Шевченка – і це дуже символічно. Оскільки за останній час в Україні відбулися історичні події, то цей проект хотілося провести не лише внутрішньо у межах вузу, але й хочеться, щоб проект прозвучав для всього Львова й України», – зазначив Олександр Личенко, диригент, Народний артист України.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.