дивись.info

Львів віддасть 90 мільйонів за недобудовану «Арену-Львів», – Самагальський (відео)

Львів віддасть 90 мільйонів за недобудовану «Арену-Львів», – Самагальський (відео)

Львівська міська рада у 2014 році зобов’язана повернути 90 мільйонів гривень коштів за випуск облігацій серії С, які були використані для будівництва стадіону «Арена-Львів».

Про це журналістам повідомив голова бюджетної комісії Львівської міської ради Яромир Самагальський, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

«Ми зобов’язані повернути ті кошти, які успішно закопали на території біля стадіону. Ці кошти треба повернути до червня», – сказав Самагальський.

Також він повідомив, що мерія зобов’язана повернути 78 мільйонів гривень за позику Світового банку 2002 року, які були використані для потреб «Львівводоканалу».

«Також ми повинні заплатити податок на додану вартість у розмірі 45 мільйонів гривень за позикою ЄБРР для реконструкції доріг за маршрутами трамваїв №№ 2 і 6», – повідомив Самагальський.

Він також додав, що ЛМР також зобов’язана виділити свою долю у фінансуванні проекту із будівництва трамваю на Сихів.

«Цього року ситуація буде така сама: враховуючи ситуацію у країні, держава буде користуватись коштами місцевого самоврядування, тому говорити про бюджет розвитку не можна, оскільки розвитку як такого немає. Ми будемо намагатись просто втримати ситуацію на плаву, адже усі кошти місцевого самоврядування будуть іти на державні потреби», – розповів Самагальський.

Водночас Самагальський додав, що 60 мільйонів із 90 млн, що треба віддати за випуск облігацій, уже є на рахунках міської ради – тепер потрібен дозвіл банку і Мінфіну на їх оплату.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

Нагадаємо, стадіон «Арена-Львів» побудований на 98 %. Для його завершення і здачі у експлуатацію за кошторисом 2009 року потрібно 330 мільйонів гривень.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.