дивись.info

Завтра у Львові встановлять новий всеукраїнський рекорд із збору сміття

Завтра у Львові встановлять новий всеукраїнський рекорд із збору сміття

Цієї суботи, 12 квітня, Львів вже втретє долучиться до всеукраїнської ініціативи “Зробимо Україну Чистою!” та візьме участь у встановленні всеукраїнського рекорду із найбільшої кількості сміття, зібраного за 1 секунду. Метою ініціативи є виховання культури дбайливого ставлення до навколишнього життєвого простору через прості дії звичайних громадян.

На прибирання вийдуть великі компанії та молодіжні громадські організації, студенти та школярі, волонтери та усі не байдужі до власного життєвого простору львів’яни. Акція відбуватиметься у 7 парках та зелених зонах міста з 11:00 до до 14:00.

Як зазначають організатори, така громадська волонтерська ініціатива спрямована на зростання особистої відповідальності жителів міста  та вміння співпрацювати один з одним: “..не просто зробити країну чистою один раз в рік, за тиждень до Пасхи, а насправді допомогти зрозуміти людям, що їх життєвий простір, їх вулиця, дитячий майданчик залежить не від ЖЕКу, а це залежить від самої людини, від її свідомості. Від її готовності донести сміття до урни”.

 О 13:00 по всіх локаціях, де проходитиме прибирання, відбудеться всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості сміття, зібраного за 1 секунду.

Варто пам’ятати, що вкладаючи в чисте довкілля свої зусилля, кожен робить внесок у сталий розвиток суспільства. Кожен може стати прикладом для інших та почати діяти вже зараз і бути гордістю своєї країни.

Надихай своє оточення бути екологічно свідомими! «Зробимо Україну чистою!» – секунда твого життя заради великої мети!

 

Контактна особа: Христина Полякова – координатора ЗУЧ-2014 у Львові , тел.:  050 370 30 24.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.