дивись.info

Жителі одного із сіл Сколівського району поскаржились депутатам обласної ради на директора лісгоспу

Жителі одного із сіл Сколівського району поскаржились депутатам обласної ради на директора лісгоспу

На розгляд постійної комісії засіданні з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради надійшла скарга жителів одного із сіл Сколівського району. Люди висловлюють своє невдоволення діям чинного директора місцевого лісгоспу, повідомила прес-служба облради.

За словами громади села, директор підприємства лісового господарства почав стрімко збагачуватися за рахунок своєї діяльності. «Він є директором лише трохи, але вся наша місцевість знає його вже давно, коли він обіймав посаду інженера на цьому підприємстві. Приїхав він до нас голий і босий, а за вісім років встиг поміняти купу джипів, бо розбиває їх по п’янці», – зазначили селяни.

Таке звернення люди скерували голові Львівської обласної ради, голові Львівської обласної державної адміністрації, прокурору Львівської області, начальнику Управління СБУ у Львівській області.

Зокрема, на сьогоднішньому засіданні комісії депутати заслухали, викладену у зверненні інформацію скаржників, а також вирішили скерувати цей лист на розгляд постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.