дивись.info

«Віртуози Львова» виконали на площі перед собором концерт-містерію «Страсті Христові»

«Віртуози Львова» виконали на площі перед собором концерт-містерію «Страсті Христові»

Сьогодні, у Вербну неділю, на площі перед Домініканським собором (пл. Музейна, 3) відбувся Великопісний концерт-містерія «Страсті Христові», присвячений подіям Страсного Тижня і великому празнику Христового Воскресіння, повідомила прес-служба ЛМР.

На концерті звучали композиції у виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», під диригуванням заслуженого артиста України Мирона Юсиповича. Класична музика органічно поєднувалась із коментарями та повчаннями зі Святого письма.

«Між моментом Вербної неділі і світлого празнику Христового Воскресіння – великий Страсний тиждень. Господь Бог подарував нам щось значно більше, ніж ми можемо сьогодні собі усвідомити. Сьогодні ми зібрались усі на особливу молитву, яка допоможе заторкнути струни моєї душі, щоб я заплакав разом з Господом. Щоб ці сльози змінили і преобразили мене. І щоб ті страждання Господа справді були прийняті мною у Великодню п’ятницю, коли ми цілуватимемо святу Плащаницю. Сьогодні, переживаючи концерт-містерію «Страсті Христові», подумаймо над своїм життям, над нашою Небесною Сотнею, бо у їхньому житті також був Страсний тиждень, після якого прийшло Воскресіння, Воскресіння до вічності», – зазначив отець Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

Захід ініційований управлінням внутрішньої політики Львівської міської ради, спільно з Львівською Архиєпархією Української Греко-Католицької Церкви.

ТРК «Львів» здійснювала пряму он-лайн-трансляцію події.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.