дивись.info

Агітаційна кампанія на Львівщині майже не ведеться, – експерт

Агітаційна кампанія на Львівщині майже не ведеться, – експерт

Аналітик Громадянської мережі ОПОРА Олександр Неберикут взяв участь у програмі «Прес-клуб-ГІТ». Темою розмови була передвиборча кампанія в області, повідомляє львівська “ОПОРА”.

Характеризуючи перебіг виборчої кампанії на Львівщині, аналітик насамперед наголосив на неактивній агітаційній діяльності кандидатів у Президенти. «Немає агітаційної кампанії, боротьби програм та візій. Максимум, що можемо почути – це тези щодо загального стану країни», – пояснює Неберикут. Така ситуація не є унікальною й спостерігається також у інших регіонах України.

З огляду на це, наразі передвиборчу кампанію можна розглядати з організаційної точки зору. Це стосується формування окружних виборчих комісій, виборчих штабів кандидатів та агітаційних мереж. Саме поняття виборчих штабів, як пояснює аналітик, є ефемерним, адже немає законодавчої норми, яка б регулювала їхню діяльність. Тому, формування штабів проходить непублічно, наприклад, досі не відбулося офіційне представлення керівників штабів. «Специфікою президентської кампанії є також те, що штаби є ретрансляторами загальної логіки виборчого процесу, яка буде спускатися з Києва. Вони навіть власних локальних кампаній вести не можуть», – підкреслює Неберикут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.