дивись.info

Симоненка дезінформують про напади на офіси КПУ?

Симоненка дезінформують про напади на офіси КПУ?
У різних регіонах України відбуваються напади і захоплення офісів Комуністичної партії України. 

Про це під час брифінгу заявив лідер КПУ Петро Симоненко, передає кореспондент ГолосUA.

 
П. Симоненко зазначив, що в окремих випадках комуністам вдавалося протистояти цьому процесу.

«На Сході це вдалося утримати, а тут (в центральній та західній частині країни – Авт.) з цим виходило набагато складніше. Це виявилося на Волині, Рівного, в Черкаській та Львівській обласних організаціях КПУ. Ці проблеми були і в Кіровограді, коли приходили і погрозами намагалися захопити будівлю обласного комітету партії. Тобто, по суті ці випадки відбувалися по всій Україні, коли з ультиматумами вимагали покинути приміщення», – розповів він.

При цьому П. Симоненко обурився кричущим випадком недавнього нападу на мирних і беззбройних мітингувальників у Запоріжжі.

«Мирні громадяни Запоріжжя прийшли висловити свою точку зору, робили це без зброї та чесно говорили про те, що у них наболіло на душі. Але хто давав право приходити з бітами і бити громадян, забороняти їм думати і говорити. Навіть коли представники правоохоронних органів намагалися підігнати автозак з метою вивести і врятувати людей, вони взяли та підпалили його. При цьому постраждав народний депутат від нашої фракції: на очах у всіх його били битою. Ви розумієте, що для них немає ніяких гальм і моралі», – підкреслив він.

Лідер КПУ впевнений, що все це є результатом націонал-фашистського режиму в Україні і «країна стоїть перед колосальною проблемою».

«Представники влади ведуть до руйнування і втрати її територіальної цілісності. Якщо вони не сядуть за стіл переговорів, то вони не зможуть її втримати», – підсумував він.

Натомість, як повідомили Дивись. Інфо у відділі громадських зв’язків ГУ МВС України у Львівській області, жодних звернень до правоохоронців щодо захоплення чи пошкодження майна не надходило.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.