дивись.info

Львівський Майдан боротиметься із сепаратизмом

Львівський Майдан боротиметься із сепаратизмом

З ініціативи координатора Львівського Майдану Василя Молдована сьогодні відбулося екстренне засідання ради Майдану, під час якого було ухвалено низку рішень, аби переформатувати Львівський Майдан на максимальний спротив окупації території України Російською Федерацією та протидію тероризму.

“Львівський Майдан оновлює формат своєї діяльності, максимально орієнтуючись на недопущення анексії українських територій Російською Федерацією та підтримку українців зі східних теренів нашої держави. Сьогодні на екстренному засіданні ради Львівського Майдану було ухвалено низку рішень :

1) Підготовка бази для можливого поселення українців зі східних теренів держави у Львові.

2) Для налагодження тісного зв’язку українців Сходу та Заходу та подолання штучних інформаційних бар’єрів спільно з  громадськими активістами Львова проведення акції “Зустрінемо Великдень разом”, в рамках якої львів’яни під час великодніх свят прийматимуть у себе українців зі східних регіонів та демонструватимуть гостям справжню українську гостинність, святкові традиції і руйнуватимуть створені руками агресорів міфи.

3) Проведення широкомасштабних вишколів з основ самозахисту та надання першої медичної допомоги.

4) Проведення моніторингу стану бомбосховищ міста, їх якнайшвидшого відновлення та сприяння налагодженню інфраструктури цивільної оборони.

5)  Підготовка похідних груп для обміну досвідом громадської діяльності активістів сходу та заходу України.

6)  Централізація збору інформації про всі ресурси, які першочергово потребують мешканці східних регіонів України, для забезпечення антисепаратистської діяльності.

7) Встановлення інформаційного центру на Львівському Майдані для збору та поширення відомостей про  вищенаведені заходи.“ – зазначив координатор Львівського Майдану Василь Молдован.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.