дивись.info

На Львівщині визначились переможці першості області з гандболу (фото)

На Львівщині визначились переможці першості області з гандболу (фото)

Днями Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації було проведено змагання з гандболу серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, повідомили у департаменті освіти і науки ЛОДА.

За звання чемпіонів області у залі ігрових видів спорту Обласної дитячо-юнацької спортивної школи змагалися 5 команд хлопців 2000-2001 років народження. За підсумками двох змагальних днів впевнену перемогу виборола команда КДЮСШ імені Юрія Кутенка. Друге місце посіли вихованці Львівської обласної ДЮСШ, третє – ДЮСШ Кам’янко-Бузького району.

Серед дівчат за звання чемпіонів області у віковій категорії 1999-2000 років народження змагалися команди шести дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Перше місце посіла команда Жидачівської ДЮСШ, друге – ДЮСШ “Надія”. Трійку призерів замкнули вихованки ДЮСШ Кам’янко-Бузького району.

Зазначимо, що у 2014 році Обласні спортивні ігри серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дитячо-юнацьких спортивних клубів присвячені Року Тараса Шевченка в Україні та 75-річчю створення Львівської області, проводяться з метою популяризації фізичної культури та спорту, залучення учнів області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганди здорового способу життя серед школярів.

Спортивні ігри відбуваються в межах календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів освітянських установ, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 29.01.2014 №01-01/20/06.

гандбол2 гандбол3

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.