дивись.info

Комунальне підприємство Східниці – в п’ятірці найкращих в Україні

Комунальне підприємство Східниці – в п’ятірці найкращих в Україні

Східницьке  КП “Господарник” за результатами Національного бізнес-рейтингу загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання  займає п’яте місце в Україні  за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності, повідомляє прес-служба ради.

З таким показником  КП “Господарник “має право  отримати офіційний статус “Комунальне підприємство  року”

Зі слів голови Східницької селищної ради Івана Піляка,   визнання  щоденної   наполегливої праці, на рівні держави,  дуже важливе, адже наше  головне завдання полягає у створенні комфортного та безпечного відпочинку у курортній Східниці та проживання мешканцям, над чим постійно працюємо.  Те, що комунальне підприємства опинилися у рейтингу кращих,  підтверджує цей факт.

Зі слів  директора  КП «Господарник» Івана Зайця , для комунального підприємства це вже друга нагорода. Вперше відзнака була у 2012 році, тоді , згідно, рейтингу підприємство посіло 16 місце. Високі нагороди засвідчують  стабільну та результативну роботу підприємства.  Але,  для порівняння, можна сказати, який стан комунального підприємства був  в минулі роки,  у 2010 році  на підприємстві податкова заборгованість становила  240 тис. грн, а заборгованість по виплаті заробітної плати становила 700 тис. грн. Зношеність основних фондів КП “Господарник”  тоді досягла критичного стану. Таку спадщину отримала теперішня влада.   А зараз, за такий короткий проміжок часу,  робота комунального  підприємства    на найвищому рівні оцінена в державі.

Тільки в минулому році комунальним підприємством було проведено низку робіт із покращення  санітарного сану та вдосконалення місць відпочинку. Зокрема, забезпечено  освітлення території селища за рахунок застосування енергозберігаючих світильників.  Зміцнена  матеріально – технічна база підприємства – закуплено  підмітально-прибиральну машину.  Зроблено поточний ремонт  будинку Шевченка 42, поточний ремонт дороги  по  вул Зарічній та  вул Шевченка. Зроблено ремонт фасаду «Будинку Просвіти».   До 200-річчя з Дня народження Кобзаря відновлено пам’ятник біля селищної ради за рахунок коштів, зібраних на аукціоні “Спасівське яблуко” на фестивалі “Східницьке літо. Встановлено тротуари на вул. Шевченка до  джерела 2 «с».  Встановлено шість металічних та дві  дерев’яні  зупинки.  Облаштовано сім площадок під контейнери з ТПВ, закуплено вісім  ящиків для сміття. Встановлено біотуалети. Встановлено три інформаційні щита (карта Східниці).   Відновлено берегоукріплення на декількох ділянках річки Східничанка (біля церкви, біля моста 2с; поворот біля Шварца; біля пожежної).  Відновлено захисний кам’яний мур від линвового моста до джерела  “2с”.  Здійснено поточний ремонт асфальтного покриття, та відновлено пішохідну доріжку по вул. Бориславській.

Довідка. Національний бізнес-рейтинг в Україні здійснює моніторинг показників фінансово-господарської діяльності державних і комунальних підприємств з усієї країни, визначають лауреатів у номінаціях «Державне підприємство року» та «Комунальне підприємство року» серед тисячі підприємств.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.