дивись.info

Художниця Ніна Бабічева подасть руку допомоги українській армії

Художниця Ніна Бабічева подасть руку допомоги українській армії

Сьогодні, 17 квітня, у Виставкому центрі ринку «Шувар» відбулася спільна прес-конференція мисткині Ніни Бабічевої, її продюсера Віри Ілюк, а також керівника Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковника Олександра Поронюка та офіцера медіа-центру Володимира Скоростецького, повідомили у прес-службі ЛОР.

Ніна Бабічева підтвердила свої наміри перерахувати 30 відсотків коштів, виручених від продажу своїх робіт – на рахунок військових частин нашої області.

Художниця наголосила: «В цей складний для усіх період немає байдужих. Всі ми – і митці, і військові хочемо кращого майбутнього для наших дітей. Тому нині покладаємо особливі надії на українську армію, якій всіляко потрібно допомагати».

Зі свого боку військові висловили вдячність Ніні Бабічевій за таку ідею. Зокрема, офіцер медіа-центру Володимир Скоростецький зазначив: «Коли художниця Ніна Бабічева розповіла нам про свій задум провести виставку робіт, які згодом будуть продані через аукціон, а також про те, що частину коштів вона передасть на потреби армії, ми були приємно вражені. Більше того, з автором виставки ми вже домовились, що на зібрані кошти ми придбаємо необхідні для армії речі та передамо їх для однієї з військових частин України… А сьогодні закликаємо всіх небайдужих відвідати аукціон художниці Ніни Бабічевої».

Принагідно відзначимо, що аукціон творчих робіт художниці та дизайнера Ніни Бабічевої відбудеться 20 травня у вищезгаданому Виставковому центрі.

художниця2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.