дивись.info

Перевізники плутають культуру водіїв із системними порушеннями, – Мартинюк (відео)

Перевізники плутають культуру водіїв із системними порушеннями, – Мартинюк (відео)

Поведінка водіїв маршрутів – це системні порушення і хамство, яке не можна пов’язувати із вартістю проїзду у маршрутках.

Про це під час засідання круглого столу між перевізниками і громадськістю заявив депутат Львівської міської ради Юрій Мартинюк, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

«Я б хотів відреагувати на слова пана Сидоровича стосовно культури поведінки водіїв і залежність цієї культури від стресових ситуацій та важких умов праці. Давайте ми не будемо плутати і спихати усю проблематику на водіїв і розрізняти поняття культури поведінки і системних порушень. Як на мене, поведінка водія вкладається у поняття культури, а системне нереагування на паління за кермом, на розмови по мобільному телефону, на неправильне паркування на зупинках, на обгони один одного та на наліпки – то це системні порушення, а не культура поведінки», – сказав депутат Львівської міської ради.

Мартинюк додав, що під час засідання круглого столу було чітко зафіксовано, що якість перевезень є на неналежному рівні і, як мінімум, половину із цих недоліків можна забрати шляхом прийняття вольових рішень власників АТП.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.