дивись.info

Близько трьох тисяч кримчан хочуть переїхати на материкову Україну

Близько трьох тисяч кримчан хочуть переїхати на материкову Україну

На “гарячу лінію” урядового контактного центру вже надійшло близько трьох тисяч звернень, і їх кількість збільшується щодня, про це повідомив заступник міністра соціальної політики Віктор Іванкевич. У Вінницькій області вже перебуває близько 400 біженців з Криму.

Більшість проблем, з якими вони звертаються, зазначив Іванкевич, стосуються житлових питань та соціального захисту – повідомляє korrespondent.net.

Він також підкреслив, що державна соціальна підтримка надається всім без винятку кримчанам. Так, станом на 15 квітня до органів соцзахисту населення звернулася 771 сім’я, з них 47 сім’ям вже виплачено призначені види соціальних допомог, а 629 сім’ям триває призначення.

“На сьогодні в регіональні відділення пенсійного фонду з отримання своїх пенсій вже звернулося 1315 пенсіонерів з АРК. Зазначу, що їм усім виплачено пенсію за березень, при цьому 9 пенсіонерам – за новим місцем проживання. Також співробітники ПФ займаються пересиланням особистих справ пенсіонерів-кримчан”, – повідомив Іванкевич.

Заступник міністра зазначив, що в першій декаді квітня з пошуку роботи звернулося 398 кримчан і з 10 квітня 65 вже працевлаштовано. “При цьому статус безробітного отримали 207 осіб, з яких 122-ом вже призначено виплату допомоги по безробіттю, іншим вона оформляється”, – зазначив він.

Станом на 18 квітня у Вінницькій області перебуває 367 зареєстрованих біженців з півострова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.