дивись.info

Мерія просить забавлятись й обливатись на «Поливаний понеділок» тільки на площі Ринок

Мерія просить забавлятись й обливатись на «Поливаний понеділок» тільки на площі Ринок

Місто підтримує Великодні традиції та запрошує мешканців і гостей 21 квітня на веселі забавляння й обливання «Поливаний понеділок». Дійство організовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради, спільно з ЛКП «Львівводоканал», Холдингом емоцій «!Fest», компанією «Kärcher», ТРК «Люкс». Офіційне відкриття заходу о 12.00 год на Площі Ринок.

«Все дійство відбуватиметься на площі Ринок. Навпроти кожного входу буде стояти волонтер. Всім охочим будемо пропонувати шапочку для душу, дощові плащі та пусті пляшки. Можна буде забавлятися повітряними кульками, заповненими водою, та водяними пістолетами. На 5 точках на площі Ринок будуть встановлені спеціальні системи, які подаватимуть воду. Також буде встановлено цікаві конструкції, які розсіюватимуть воду. Дійство займе всю площу Ринок, на всій території буде дозволено обливатися. Сухими зонами будуть літні майданчики і кафе. Відповідно, після обливань і забавлянь можна піти у кафе чи на літній майданчик, випити гарячого чаю, погрітися. Передбачено також поставити сушки для сушіння волосся та мокрого одягу.

Перед входом на площу Ринок ми облаштуємо активну зону для ігор. Таких зон буде декілька. Фонтани працюватимуть, але ми проситимемо, щоб у фонтанах води не черпали. Просимо також не обливати перехожих та гостей міста, які не бажають брати участі у таких розвагах.

Ми запрошуємо всіх у центр міста на забави та поливання і просимо не обливати людей за межами спеціально відведених для цього зон», – закликає начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Андрій Шевців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.