дивись.info

“Свобода” звинуватила УДАР у “додатковому інформаційному приводі для сепаратистів та п’ятої колони”

“Свобода” звинуватила УДАР у “додатковому інформаційному приводі для сепаратистів та п’ятої колони”

«Факти, викладені в заяві Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», не відповідають дійсності, а сама заява – це додатковий інформаційний привід, який, на жаль, використають сепаратисти і п’ята колона в своїх інтересах». Про це заявляє Львівська обласна організація ВО «Свобода» з приводу заяви ЛОО ПП «УДАР», поширеної 17 квітня 2014 року.

Як йдеться в заяві «Свободи», «дуже прикро, що «УДАР» вдається до таких «розбірок» містечкового масштабу на тлі тривожних подій, в обставинах, коли кожен нормальний українець переживає за мир і цілісність своєї держави».

«Справді, виглядає, що за цей час Львівською облдержадміністрацією зроблено замало. Хотілося б значно швидше провести кадрові зміни, отримати на посади керівників силових структур достойних професійних людей, однак ці рішення мало залежать від голови ОДА. Так, хотілося б зробити більше, але доводиться працювати в умовах, коли на кожному кроці чекаєш підступу не тільки від ворогів, а й від союзників, які, здавалося б, мали підтримати, бо ж робимо спільну справу.

Від самого початку ми запросили до співпраці представників політичних партій «Батьківщина» та «УДАР». При поданні кандидатур голів райдержадміністрацій було максимально враховано їхні пропозиції, а також думку громадськості. Водночас представникові «УДАРу» Оксані Юринець було запропоновано посаду заступника голови ЛОДА, однак вона відмовилася від пропозиції – очевидно, не наважилася розділити відповідальність за ситуацію в області.  

Щодо так званого люстраційного списку, то докладено чимало зусиль, аби було звільнено одіозних посадовців. Частина із тих 11 вже не займають свої посади на Львівщині, щодо кількох подано прохання про звільнення у відповідні центральні органи влади, ще кілька перебувають на лікарняному, який рано чи пізно скінчиться і  водночас  закінчиться їхнє перебування на посадах.

Категорично спростовуємо закиди ЛОО ПП «УДАР» про «сумнівну управлінську ефективність кандидатів на посади заступників голови ЛОДА». Кандидат на посаду першого заступника Йосиф Ситник, якого звинувачують в тому, що він «жодного дня не працював у владі і не має досвіду роботи у господарському комплексі», насправді працював у головному управлінні економіки Львівської обласної державної адміністрації на посадах провідного спеціаліста та начальника відділу, окрім того, це досвідчений економіст, науковець з кандидатським ступенем. А Володимир Харчук, який за версією «УДАРУ» є «вихідцем із «багатого на кадровий потенціал» Бродівського району і не працював на посаді вище рівня заступника голови РДА», насправді народився і живе у Львові, не є членом ВО «Свобода» і ніколи не працював ні заступником голови РДА, ні на інших державних посадах з огляду на свій молодий вік. Водночас він має досвід юридичної практики та роботи на комунальному господарському підприємстві. І вже зовсім нема ніякого гріха в тім, що керівником апарату ЛОДА є дніпропетровець Мирослав Трещов, який має серйозний управлінських досвід, зокрема діяльності в уряді, є кандидатом економічних наук і, до слова, не є членом ВО «Свобода». Тобто інформація, яку оприлюднив «УДАР», абсолютно недостовірна.

Дуже прикро, що «УДАР» вдається до таких «розбірок» містечкового масштабу. Ці гучні, хоч і голослівні звинувачення, лунають на тлі тривожних подій, в обставинах, коли кожен нормальний українець переживає за мир і цілісність своєї держави.

І ця заява «УДАРУ» – це  додатковий інформаційний привід для сепаратистів та п’ятої колони. Бо як можна закликати українців до єдності, якщо водночас ви сієте чвари в межах однієї області і між союзницькими політичними силами?»  – йдеться в заяві свободівців.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.