дивись.info

У Шевченківському гаю будуть «Великодні забави» для дітей-сиріт

У Шевченківському гаю будуть «Великодні забави» для дітей-сиріт

«Центр опіки сиріт» вкотре проведе «Великодні забави» для дітей-сиріт та дітей із сімей зі складними життєвими обставинами. Цьогоріч «Великодні забави» відбудуться у Шевченківському гаю 23 квітня з 11:00 до 18:00 год. Забавлятися будуть близько 200 дітей.

У рамках підготовки дійства 2 квітня о 12:00 год вже відбулась зустріч капелана місії «Центр опіки сиріт» о. Романа Прокопця з начальником відділу у справах дітей Личаківського району Олександрою Лотоцькою, директором Установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів (УДЮМК) Личаківського району Оленою Горпинюк та начальником відділу соцроботи Личаківського району Наталією Клапатюк.

Попередній розклад:

– Свята Літургія

– перекуска

– майстер-класи

– ігри-гаївки

– перекуска

– концерт

Отож, «Центр опіки сиріт» запрошує усіх небайдужих та людей доброго серця долучитись до цієї справи. Центр також намагатиметься залучити молодіжні організації Львова до проведення свята, гаївок.

Зараз є потреба у такому:

– транспортні витрати на доїзд дітей із району (бензин, автобуси);

– канцтовари для майстер-класів;

– перекуска / подарунки.

Також організатори запрошують придбати благодійні квитки на дитяче свято у Храмі Святих Апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) і таким чином підтримати організаторів у їх щирому намірі подарувати сиротам Великодню радість.

Фот: Марта Плішило
Фот: Марта Плішило
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.