дивись.info

Міністр транспорту і міністр юстиції їдуть до Львова

Міністр транспорту і міністр юстиції їдуть до Львова
У межах пілотного проекту плата за паркування у центральній частині міста зросте до 8 та 6 грн/год Відповідно до ухвали сесії ЛМР, у Львові на 3 місяці змінять плату за паркування у центральній частині міста. Так, вартість паркування на закритих паркувальних майданчиках вул.Валовій складатиме 8 грн/год., а на відкритих — до 6 грн/год. Такі тарифи діятимуть з 1 квітня до 1 липня цього року.

25 квітня 2014 року о 09:00 в рамках існуючого Мультисервісного центру обслуговування споживачів на базі Поштамту відбудеться презентація нового підходу до обслуговування  львів’ян в частині надання Адміністративних послуг з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у тому числі з використанням поштових послуг.

Про це Дивись. Інфо повідомили у прес-службі Львівського поштамту.

Адреса: м. Львів, вул. Словацького, 1.(II поверх)

Організатори: Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» та Головне управління юстиції у Львівській області.

Учасники:

  • Міністр інфраструктури України (Бурбак Максим Юрійович)
  • Міністр юстиції України (Петренко Павло Дмитрович);
  • В.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» (Паньків Михайло Петрович)
  • Начальник Головного управління юстиції у львівській області (Кадикало Микола Олегович)
  • В.о.директора Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (Лещух Ярослав Романович);

Під час презентації буде оглянуто відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, а також відділення зв’язку, на базі якого надаються адміністративні послуги, в тому числі і реєстраційні.

При цьому планується висвітлення питання щодо Меморандуму про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури доступу до адміністративних послуг у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Далі підхід брифінг засобів масової інформації до Міністра юстиції України Петренка Павла Дмитровича та Міністра інфраструктури України Бурбака Максима Юрійовича.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.