дивись.info

Росія почала неоголошену війну проти України, – нардеп (відео)

Росія почала неоголошену війну проти України, – нардеп (відео)

У Львівській області створено штаб національного Руху опору, головним завданням якого стане протидія іноземній агресії, провокаціям і розпалюванню ворожнечі. Мета руху – збереження територіальної цілісності та суверенітету України.

До складу нової структури увійшли фахівці військової галузі та оборонні стратеги. Нова структура буде надпартійною і допомагатиме міліції та армії у непростий час. Для цього у Львівській області будуть створені спеціальні мобілізаційні бригади.

Під роботу Руху опору було віддано партійні офіси «Батьківщини». На базі офісів партії створені мобілізаційні пункти, де всі охочі зможуть приєднатися до народного ополчення. У Львові цей пункт буде на вулиці Івана Франка, 16. Буде створено гарячу лінію, з допомогою якої можна буде записатися у ряди ополчення.

Як розповів під час прес-конференції у Львові координатор штабу, генерал-майор  Ігор Рєпін, в рамках Руху опору відбудуться навчання персоналу під час якого народне ополчення отримає відповідні знання з урахуванням бойового досвіду для подальшого захисту держави від проявів агресії.

«Сьогодні надзвичайно важливо створити мобілізаційні пункти. Рух опору є патріотично-національних рухом. Усіх охочих запишуть до підрозділів руху. Коли будуть створені такі підрозділи ми координуватимемо дії та знайдемо можливості підготувати цих людей», – сказав Ігор Рєпін.

«У зв’язку з останніми подіями в Україні, – спочатку в Криму, а тепер і на Сході країни, зрозуміло, що Росія почала неоголошену війну проти України, – прокоментував народний депутат Ігор Васюник. – Професійно підготовлені російські диверсанти спільно з місцевими сепаратистами діють у напрямку дестабілізації ситуації, кінцевою метою якої стане розкол України. Ситуацію на Сході вже не можна називати просто нестабільною, це фактично передвоєнний стан. Росія не поспішає виконувати умови Женевської угоди: роззброїти бойовиків і звільнити адмінбудівлі. Якщо цього не буде виконано, Україна має повне право застосувати жорсткіші методи боротьби та протидії терористам, аж до застосування збройних сил».

Як зазначив депутат, у цей час надважливо провести президентські вибори у запланований термін. «Але вести класичну виборчу кампанію, до якої ми всі звикли, в такий час просто неможливо. Ю. Тимошенко вже оголосила, що не буде ніякої дороговартісної рекламної агітації, а виборчі штаби переформатують у спеціальні мобілізаційні пункти “Національного руху опору” і без партійної символіки».

На думку депутата, це рішення є правильним. Немає сенсу запускати рекламну кампанію на підтримку того чи іншого кандидата якщо є двоє головних кандидатів від демократичного табору і перемога кожного з них буде виграшем для України. «Інше питання – прийняти рішення витратити матеріальні та людські ресурси не на агітацію, а на порятунок держави… Саме це ми і вирішили зробити. Юлія Тимошенко – єдиний кандидат, яка в цих умовах згорнула виборчу кампанію і займається захистом України. І закликала зробити те саме й інших кандидатів у Президенти України: згорнути виборчу кампанію та усі вивільнені від реклами кошти направити на оборону України».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.