дивись.info

Міністр інфраструктури України приїде до Львова на Весняний діловий форум

Міністр інфраструктури України приїде до Львова на Весняний діловий форум

25 квітня в місті розпочинається знакова для бізнес-кіл подія – шостий Весняний діловий форум. Обговорення відбудуться за участю представників уряду, Державного агентства залучення інвестицій, міжнародних фінансових організацій, а саме ЄБРР, НЕФКО, Міжнародної фінансової корпорації, а також українських і закордонних фахівців. Зокрема, одним із учасників дискусій буде міністр інфраструктури України Максим Бурбак, повідомили у прес-службі ЛМР.

Поточний стан економіки України, а також перспективи її розвитку є в умовах сьогодення приводом для хвилювань з боку представників влади і бізнес-кіл, а отже, необхідним є донесення до них потрібних аналітичних та професійних даних.

Зараз в українській економіці існує низка питань та проблем, які потрібно вирішувати вже, а без публічних обговорень це неможливо, – повідомляють організатори з «Ейч.Ді.Партнерз».

Як зазначають в управлінні зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, для міста пріоритет в обговоренні становитимуть 2 питання – європейської інтеграції та розвитку інфраструктури. З цією метою до Львова було запрошено міністра інфраструктури, який долучиться до обговорень і розповість про плани української влади у врегулюванні проблем у цій сфері.

Зокрема, фахівці також вестимуть дискусії про:

– погляд міжнародних організацій на перспективи розвитку економіки України;

– питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення;

– стратегії діяльності в напрямку євроінтеграції;

– Україну в ІТ середовищі;

– мораль та бізнес.

Нагадаємо, щорічно Весняний діловий форум проводять з метою встановлення ділових відносин, вільних від недовіри, визначення спільних цілей та інтересів у реалізації проектів на території України, ознайомлення з потенціалом західних областей України, а також залучення якомога більшої кількості інвестицій до Львова. З-за кордону до участі залучають представників міжнародних економічних організацій, фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, що виявляють зацікавленість в реалізації бізнес-проектів на території України, успішно здійснюють підприємницьку та інвестиційну діяльність або ж планують працювати на українському ринку. Традиційними організаторами заходу є ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз», спільно з ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.