дивись.info

Місто опротестовує в суді спроби приватизувати приміщення дитячого танцювального клубу «Романтик»

Місто опротестовує в суді спроби приватизувати приміщення дитячого танцювального клубу «Романтик»

Місто відстоює право дітей займатись танцями. Завтра, 24 квітня, о 14.00 год в Галицькому районному суді м. Львова (вул. Чоловського, 2) відбудеться судове засідання щодо оскарження управлінням комунальної власності міста ухвали, якою передбачено приватизацію приміщення дитячого танцювального клубу «Романтик» ГО «Здорова Галичина», що в Парку культури ім. Б Хмельницького.

«Це приміщення має соціальне навантаження. До того ж, розташоване воно у парку культури та відпочинку. Тому ухвала щодо приватизації способом викупу приміщення дитячого танцювального клубу «Романтик» є недоцільною. Тож ми оскаржуємо її у суді.

Зрештою, як на наш погляд, цим питанням мала б зацікавитись активна громадськість і допомогти відстояти соціально значиму споруду», – каже начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

Управління комунальної власності інформує, що суть позову полягає в тому, що ухвала Львівської міської ради №2562 від 18.07.2013 в частині п. 32 додатка до неї, а саме включення «з голосу» до переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу, об’єкту по вул.. Болгарській, 4 (орендар ГО «Здорова Галичина»), загальною площею 1861,9 кв.м., прийнята з порушенням Регламенту Львівської міської ради та Програми приватизації майна комунальної власності м. Львова на 2012-2014 роки.

Враховуючи, що приміщення на вул. Болгарській, 4 використовуються з важливою соціальною функцією, для розвитку підростаючого покоління, виконавчі органи Львівської міської ради вважають за недоцільне приватизацію даного об’єкта.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.