дивись.info

Двоє студентів ЛНУ Франка отримали стипендії на навчання від Німецького фонду міжнародного правового співробітництва (фото)

Двоє студентів ЛНУ Франка отримали стипендії на навчання від Німецького фонду міжнародного правового співробітництва (фото)

24 квітня 2014 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте закриття Школи німецького права, слухачами якої цьогоріч стали студенти юридичного факультету та факультету іноземних мов, повідомили у прес-центрі ЛНУ.

Із вітальним словом виступив декан юридичного факультету Андрій Бойко. Він зазначив, що вручення сертифікатів випускникам Школи «Паралельного вивчення німецького права» є надзвичайно важливою подією не лише для студентів двох представлених факультетів, але й для всього Університету. «Уже вчетверте ми даємо можливість студентам пройти курс німецького права, пізнати цілу низку правових інституцій і вдосконалити своє знання німецької мови. Сподіваюсь, що вже в найближчому майбутньому ви зможете застосувати здобуте на практиці. Маю надію, що частина з вас продовжить своє навчання у німецькомовних університетах», – сказав професор Андрій Бойко.

Заступник директора Німецького фонду міжнародного правового співробітництва, керівник проектів курсу та один із лекторів Школи, професор Штефан Хюльсхьорстер уже традиційно є учасником урочистого закриття Школи німецького права та вручення сертифікатів. Професор Штефан Хюльсхьорстер привітав студентів із успішним закінченням курсу, а також подякував ректорату Університету, керівництву юридичного факультету та факультету іноземних мов за плідну співпрацю та підтримку в реалізації даного проекту. Він також розповів про діяльність Німецького фонду міжнародного правового співробітництва, акцентувавши на одному з ключових завдань його функціонування – реалізації суспільно вагомих проектів на кшталт Школи німецького права.

Від імені ректорату Університету подяку за співпрацю німецьким колегам висловив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський і подарував професорові Хюльсхьорстеру «Кобзар» Тараса Шевченка.

Заступник керівника консульсько-правового відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, доктор Ульріх Гакенбрух подякував Німецькому фонду міжнародного правового співробітництва за активну цілеспрямовану участь у проведені Школи німецького права. Він висловив сподівання, що здобуті знання допоможуть студентам сформувати справжню правову державу та вивести Україну з політичної кризи.

За чотири роки функціонування Школи німецького права до її роботи вперше долучились студенти факультету іноземних мов. Декан факультету, доцент Володимир Сулим подякував організаторам за цю унікальну можливість, яка дозволяє студентам удосконалювати знання з німецької мови у правовій сфері. Також Володимир Трохимович адресував слова вдячності завідувачу кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Аллі Паславській та старшому викладачеві кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Михайлові Смолію, які сприяли студентам у поглибленому вивченні німецької мови.

Після урочистих привітань цьогорічні випускники Школи німецького права отримали сертифікати – свідоцтва успішного завершення навчання. Загалом спецкурс відвідали 30 учасників (17 – із юридичного факультету, 13 – з факультету іноземних мов). Троє студентів із кожного факультету, які за результатами підсумкового тесту набрали найбільше балів, окрім сертифікатів отримали цінні подарунки. Двоє найсумлінніших і найуспішніших учасниць Школи – Наталія Гірська (студентка юридичного факультету) та Уляна Бащук (студентка факультету іноземних мов) отримали стипендію на навчання від Німецького фонду міжнародного правового співробітництва.

Завершальним акордом урочистого закриття Школи німецького права  стала доповідь голови правління Центру політико-правових реформ, старшого викладача кафедри державно-правових наук, факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Ігоря Коліушка про актуальні завдання та перспективи правових реформ в Україні.

стипендія2 стипендія3

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.