дивись.info

Мисик подасть в суд на Сех

Мисик подасть в суд на Сех

Люстраційний комітет Майдану Львівщини уповноважує свого представника Андрія Мисика звернутись із позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва з приводу порушення Закону України «Про статус народного депутата України» Іриною Сех, яка суміщає депутатський мандат з посадою голови Львівської ОДА.

«Враховуючи недопустимість нівелювання здобутків Майдану, спрямованих на утвердження України як правової, демократичної держави, Люстраційний комітет Майдану Львівщини вважає злочинними дії деяких політиків, що прийшли до влади після перемоги Революції Гідності», – заявили сьогодні у Люстраційному комітеті.

Це стосується і керівника Львівської ОДА, члена ВО «Свобода», народного депутата України Ірини Сех. Попри пряму законодавчу заборону суміщати депутатську діяльність з іншою роботою, після призначення на посаду керівника області, вона дотепер не написала заяви на складення депутатських повноважень.

«Порушення вимог чинного законодавства, ігнорування думки громади, та нехтування основними принципами побудови держави, за які боровся Майдан є неприпустимими, особливо з боку представників «нової влади», – наголошують у Люстраційному комітеті Майдану Львівщини.

ЗІК

Як відомо, Конституція дає депутатам-сумісникам 20 днів на складання повноважень. Про це йдеться у статті 78 Основного закону.

Ірину Сех призначено головою Львівської ОДА 2 березня указом виконувача обов’язків президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова.

Раніше саме Ірина Сех критикувала Василя Горбаля, екс-голову ЛОДА, за те, що він порушував законодавство і очоливши ОДА не здав депутатський мандат. 26 серпня 2010 року Львівською облрадою Горбалю була висловлена недовіра. Однією з причин було системне й довготривале порушення статті 3 Закону України «Про статус народного депутата України».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.