дивись.info

Якщо ми відмовимось від Криму, то можемо не побачити на карті Україну взагалі, – Шевченко (відео)

Якщо ми відмовимось від Криму, то можемо не побачити на карті Україну взагалі, – Шевченко (відео)

Україна не може відмовитись від Криму, адже якщо ми будемо говорити, що вигідно для України, а що не вигідно, то ми скоро не знайдемо узагалі карти України.

Про це 25 квітня під час зустрічі із студентами у Львові заявив народний депутат України, журналіст Андрій Шевченко, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

Шевченко наголосив, що ставити питання «Чи вигідний Україні Крим?», – це шлях у нікуди.

«Для мене Крим – це моя земля, це місце, де моя дитина вперше купалась, де я піднімався на вершини», – сказав Андрій Шевченко.

Народний депутат України наголосив: «Також потрібно не забувати, що у Криму виросло молоде покоління, яке уже побачило інше життя і для них те,що зараз відбувається у Криму – це трагедія. За цей час вони уже стали повноцінними громадянами України і якщо студенти між собою спілкуються, то підтримають мене. Для українських студентів – це катастрофа, бо вони не вірять пропаганді і хочуть їздити у Європу».

Андрій Шевченко наголошує, що для цих людей постало логічне запитання  – «А що робити далі?».

«Саме тому я думаю, що для України відмовитись від Криму – це дуже слизька доріжка. Ми повинні стояти за Крим стільки, скільки львів’яни стояли за Львів і за Київ на Майдані так, як не стояли б у Львові чи у Дрогобичі. Львів’яни вмирали у Києві за мій рідний Хрещатик та Майдан Незалежності. Адже саме так народжується почуття відповідальності за велику країну», – сказав народний депутат.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.