дивись.info

ПАРЄ відправить в Україну спостерігачів та закликає до виконання женевських угод

ПАРЄ відправить в Україну спостерігачів та закликає до виконання женевських угод

Голова ПАРЄ Анн Брассер закликала усі сторони до деескалації конфлікту, припинення провокаційних дій та виконання женевських угод.

Про це йдеться у заяві Брассер, повідомляється  у прес-релізі ПАРЄ.

“Я вкрай стурбована інформацією, що надходить з України, про відновлення насильства, у тому числі в Слов’янську. Я закликаю всі сторони до деескалації ситуації, припинення усіх провокаційних насильницьких дій і дотриманню женевських угод, особливо в тому, що стосується роззброєння незаконних збройних формувань, що діють на Україні”, – заявила Брассер.

Разом з  тим у ПАРЄ повідомили, що 29-30 квітня делегація ПАРЄ у складі 7 парламентаріїв на чолі з Андреасом Гроссом відвідає Київ для оцінки виборчого законодавства та передвиборчої кампанії напередодні намічених на 25 травня дострокових президентських виборів.

Делегація має намір зустрітися з головою Верховної Ради і в.о. президента України, прем’єр -міністром, міністром внутрішніх справ, виконуючим обов’язки міністра закордонних справ і секретарем РНБО.

Крім того заплановані зустрічі з основними кандидатами на виборах, головою ЦВК та з представниками міжнародного співтовариства, неурядових організацій та ЗМІ.

Для спостереження за ходом голосування в країну прибуде основна делегація у складі 52-х членів Асамблеї.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.