дивись.info

Сех прийшла на представлення нового керівника обласної міліції

Сех прийшла на представлення нового керівника обласної міліції

Заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович сьогодні представив  особовому складу міліції Львівської області нового керівника – Дмитра Загарію, який напередодні пройшов люстрацію, повідомив кореспондент Дивись. Інфо

Нового керівника обласної міліції Львівщина чекала понад два місяці. Ще напередодні люстраційний комітет оголосив конкурс на заміщення посади. Головна з вимог до кандидатів – проходження люстрації. Відтак 16 осіб висловили своє бажання стати керівником обласної міліції. Як результат більшість громадських активістів  висловила свою підтримку саме Дмитру Загарію, який майже 40 років пропрацював у міліції, а з 2005 року пішов на пенсію. Підтримав кандидатуру Загарії і відомий сотник київського Майдану Володимир Парасюк.

На представленні Дмитра Загарії була і керівник Львівської області Ірина Сех, яка раніше повідомила, що новий очільник обласної міліції їй не імпонує. Втім сьогодні Сех була стриманою і  висловила сподівання, що в міліції, зокрема, в райвідділах відбудуться серйозні кадрові зміни.

Під час представлення Загарії під обласним управлінням міліції зібралися близько трьох десятків людей з протестом проти призначення, громадські активісти повідомили, що акцію протесту організували свободівці.

Після кількахвилинних суперечок – усі дійшли згоди, що потрібно дати можливість попрацювати новому керівнику міліції.

Зазначу, що  голова Люстраційного комітету при Кабміні Єгор Соболєв заявив, що вийде з кадрового комітету МВС, якщо Дмитра Загарію негайно не призначать начальником міліції у Львівській області.

фото. Руслан Заєць.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.