дивись.info

Путін вважає, що ЄС та США запроваджують санкції не через Україну

Путін вважає, що ЄС та США запроваджують санкції не через Україну

Президент Росії Володимир Путін вважає, що другий пакет західних санкцій щодо Росії не пов’язаний з подіями в Україні.

“Перший так званий пакет ми вважаємо незаконним, який, безумовно, завдає шкоди російсько-американським та російсько-ЄСівським відносинам”, – заявив президент Росії.

“Але що стосується другого так званого пакету – це взагалі незрозуміло, про що мова, мені навіть важко пояснити, з чим це пов’язано, тому що немає жодного причинно-наслідкового зв’язку між тим, що відбувається зараз в Україні, і Росією”, – сказав Путін.

“Я думаю, що пов’язано це з тим, що наші партнери пішли за силовим сценарієм вирішення української кризи, а потім усвідомили, до чого це призводить, і шукають винних, але повинен вам сказати, що Росія тут ні до чого”, – підкреслив президент РФ.

“Ми ж чуємо, що там є наші спецпідрозділи, то інструктори. Відповідально заявляю: ні інструкторів російських, ні спецпідрозділів, ні військ, нікого там немає”, – запевнив Путін.

Відповідаючи на запитання, як санкції ЄС і США можуть позначитися на євразійській інтеграції, Путін сказав: “Ніяк не можуть позначитися, це стосується тільки тих країн, які займаються цією інтеграцією”.

“Сьогодні ми зробили дуже суттєвий крок вперед”, – зазначив він.

“На експертному рівні не завжди вдається домовитися по деякі нюанси, які представляють інтереси для сторін, що домовляються. Ми сьогодні істотно просунулися і є всі підстави вважати, що ми вийдемо на підписання (договору про Європейську економічну спільноту ) в заплановані терміни, потрібно ще дещо доробити, але, в принципі, все практично погоджено”, – сказав президент РФ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.