дивись.info

У філармонії пройде свято до Дня матері

У філармонії пройде свято до Дня матері

У четвер, 8 травня, о 19:00 у Львівській філармонії відбудеться концерт до Дня Матері «Тобі найріднішій: музика весни». Музичне  дійство обіцяє справжній музичний калейдоскоп вражень, адже у ньому візьмуть участь чимало класичних естрадних виконавців: заслужений артист України Мар’ян Шуневич, солістка Львівської філармонії Оксана Гриб, соліст Львівського національного театру опери та балету Роман Ковальчук, добре знане в Україні та за її межами вокальне тріо «Крайня хата», провідні музиканти, вихідці із  легендарного ансамблю «Ватра» Ігоря Білозіра – група «19-й клас». Супроводжуватиме свято весни симфонічно-джазовий оркестр «Liberta» під батутою заслуженого артиста України Олександра  Личенка.

Сама ідея створити концерт до Дня Матері народилася у заслуженого артиста України Мар’яна Шуневича спільно з його земляком, солістом Львівського національного театру опери та балету Романом Ковальчуком.

Як розповів Мар’ян Шуневич: «До концерту увійшла українська пісенна класика, а оскільки увесь світ відзначає 65-річчя від дня народження Володимира Івасюка, то більша частина концерту буде скомпонована з відомих та маловідомих пісень композитора, значна частина з яких присвячена жінці, любові до жінки та матері. Окрім того, прозвучать й авторські пісні Романа Ковальчука».

Цікаво, що пісня Володимира Івасюка «Запроси мене у сни свої» у виконанні Мар’яна Шуневича вперше прозвучить у Львівській філармонії. Також звучатимуть і такі пісні Володимира Івасюка, як  «Балада про мальви», яка є прекрасним відгомоном сьогодення у державі, «Балада про дві скрипки», «Я піду у далекі гори» та інші популярні пісні із української естрадної музичної скрині.

Також на концерті слухачів чекають цікаві та приємні розіграші. Зокрема, останній компакт-диск Мар’яна Шуневича «Два кольори» із записами пісень Володимира Івасюка та Ігоря Білозіра, а також компакт-диски  групи «19-клас».

Мар’ян Шуневич додав: «У переддень вихідних днів подаруємо прекрасний веселий мажорний настрій слухачам, щоб зняти емоційну напругу в теперішніх українських подіях. Життя триває, і його цінність в солідарності, підтримці одне одного, допомозі, в згуртуванні духу. Та найперше хочеться подарувати приємні миті  жінкам, матерям, коханим. Отож чекаємо всіх жінок із своїми коханими чоловіками».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.