дивись.info

Подяками міського голови нагороджено найбільш активних мешканців Львова (фото)

Подяками міського голови нагороджено найбільш активних мешканців Львова (фото)

З нагоди Дня міста у Львівській міській раді відбулись збори, на яких, традиційно, подяками, дипломами та почесними відзнаками нагородили найактивніших мешканців міста, повідомили у прес-службі ЛМР.

Відтак, подяками міського голови відзначено 12 громадян.

Зокрема, за активну громадянську позицію, сумлінну працю у дні боротьби за волю і єдність України та з нагоди Дня міста Львова директора ТзОВ «Дивосвіт» Бойко Лілію Михайлівну.

За згуртованість та сумлінну працю, підтримку моральних сил у дні боротьби за волю і єдність України та з нагоди Дня міста Львова фахівця із соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Дітчука Володимира Володимировича, провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Міщенко Оксану Михайлівну, начальника відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Федишин Любов Іванівну.

За згуртованість та сумлінну працю у дні боротьби за волю і єдність України, мужність без вагань стати охоронцем рідної землі та з нагоди Дня міста Львова виконроба парафії Зіслання Святого Духа – Галечка Юрія Володимировича, старшого координатора загону самооборони «СВІМ» – Ляховича Олега Богдановича, директора ТзОВ «Реставрація Стиль» – Діль Юрія Семеновича, керівника відділу продажів по Західному регіону ТОВ «Хаме УК ТРЕЙД» – Дідуха Михайла Олексійовича, керівника служби безпеки ПП «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит  Галичини» – Кукіна Анатолія Михайловича.

За активну громадянську позицію, сумлінну працю, підтримку моральних сил у дні боротьби за волю і єдність України та з нагоди Дня міста Львова керівника Центру правової інформації та консультації «Юридичної служби для львів’ян» – Христину Зоряну Орестівну.

За сумлінну працю і жертовність у дні боротьби за волю і єдність України, за вірність професійній клятві, охорону людського життя та з нагоди Дня міста Львова кандидата медичних наук Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького – Іжицьку Наталію Віталіївну.

За активну громадянську позицію, повагу до українського народу та підтримку тих, хто захищав правду і проявляв справжній героїзм у дні боротьби за волю і єдність України та з нагоди Дня міста Львова старшого викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук Української академії друкарства – Колясу Олега Ярославовича.

podiaka2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.