дивись.info

Львівські листоноші нав’язують пенсіонерам зіпсований товар

Львівські листоноші нав’язують пенсіонерам зіпсований товар
У межах пілотного проекту плата за паркування у центральній частині міста зросте до 8 та 6 грн/год Відповідно до ухвали сесії ЛМР, у Львові на 3 місяці змінять плату за паркування у центральній частині міста. Так, вартість паркування на закритих паркувальних майданчиках вул.Валовій складатиме 8 грн/год., а на відкритих — до 6 грн/год. Такі тарифи діятимуть з 1 квітня до 1 липня цього року.

Зіпсовані шампуні та протерміновані газети нав’язують пенсіонерам листоноші Зашківського поштового відділення, що на Жовківщині (Львівська область).

Про це дізналася журналіст викривального проекту «Інсайдери. Під прикриттям» Юлія Шафранська, яка впродовж кількох днів попрацювала кеірвником поштампу «у тіні».

Львівські листоноші, крім того, що розносять людям пенсію, ще продають їм пральні порошки, шампуні, періодичні видання, солодощі та інше. Інколи такий товар є зіпсованим, але поштарі змушені його продати, щоб відділення не залишилося у мінусі.

«Нам з того плану зарплату рахують. Якщо його не виконуємо – то, відповідно, в мінусі відділення. Нам держава не платить», – розповідає працівниця Зашківського поштового відділення.

Структура державного підприємства «Укрпошта» працює за плановою системою. Тож, якщо відділення не виконає місячного плану та не продасть деякого товару, працівникам доведеться вносити свої гроші. Це впливає і на їхні заробітні плати.

Нагадаємо, минулого року львівська філія «Укрпошти» опинилася у центрі скандалу. Працівники звинувачували дирекцію у тому, що змушує їх не лише продавати, а й самим купувати усілякі товари та послуги. Поштарі повинні були придбати ковбасу, яку згодом назвали зіпсованою. Вони мусять передплачувати періодичне видання «Взгляд», купувати залізничні квитки, оформляти на себе кредит «Готівочка».

Найбільшого резголосу набула історія із «Соціальними картками» по 80 гривень, які повинні були купити геть усі працівники поштових відділень Львівської області. «Хочеш – не хочеш, маєш гроші – не маєш. Хто не купить соціальну картку, будуть списки у начальника. Навіть, до звільнення»,  – про це повідомила журналістам ZIKy працівниця львівської пошти.

На той час очільником Львівської дирекції «Укрпошти» був Василь Веселий. Чиновник заперечував примусові купівлі соціальних карток, а журналістів звинуватив у замовності сюжету. Та прикинувшись сестрою працівниці Укрпошти, репортер Юлія Шафранська з’ясувала ситуацію у головному львівському офісі. Купила соціальну картку і отримала чек, яким повинна була звітувати перед начальством, щоб сестра не була звільненою.

У Зашківському поштовому відділенні соціальні картки знову в обороті. Їх привезли по 10 гривень на продаж. Попри те, що нові керівники знову заперечують очевидні факти, журналісти викривального проекту «Інсайдери. Під прикриттям» покажуть сьогодні, о 22.00, на телеканалі ZIK з середини систему роботи державного підприємства «Укропшта» та дізнаються, яким чином екс-очільник Львівської пошти Василь Веселий пішов на підвищення без люстрації.

Нагадаємо, 31 березня телеканал ZIK запустив новий викривальний проект у жанрі «журналіст змінює професію» «Інсайдери. Під прикриттям». Його творцями стала команда однієї з найпопулярніших програм, що була в ефірі ZIKу, «ПРАВОкація».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.