З Баку львівські «кажани» повернулися з однією перемогою

З Баку львівські «кажани» повернулися з однією перемогою

Гравці львівського волейбольного клубу «Барком-Кажани» взяли участь у Міжнародному турнірі з волейболу серед чоловічих команд, який впродовж 30 квітня-4 травня  тривав у Баку (Азербайджан).

На турнірі львівські «кажани» провели  три товариські гри з збірною командою Азербайджану, кожна гра складалася з 5 партій.

Відтак, результати матчів для ВК «Барком-Кажани» у Міжнародному турнірі наступні:

Перший день: 2:3 – на користь збірної Азербайджану.

Другий день: 4:1-  на користь ВК «Барком-Кажани».

Третій день: 2:3 - на користь збірної Азербайджану .

За словами помічника головного тренера ВК «Барком-Кажани» Владислава Лазарчука, львівська команда стала першою українською командою, яка впродовж останніх років взяла участь у турнірі в Азербайджані.

«Це вже друга поїздка  нашого волейбольного клубу на міжнародні матчі. Спочатку наші хлопці були у Польщі. Тепер – Азербайджан. Ця поїздка додала волейболістам впевненості у своїх силах. Досвід  виступів на міжнародних спортивних майданчиках  – добрий стимул для покращення своєї майстерності  та хороша  підготовка до волейбольного  Чемпіонату України», - наголосив Владислав Лазарчук.

Як додав представник тренерського складу ВК «Барком-Кажани» , азербайджанських гостей «кажани» хотіли б бачити на «Кубку Лева», який відбудеться у Львові у вересні. «Але, на жаль,  у цей самий час азербайджанці готуватимуться до ігор у складі клубів, за які вони виступають», - підкреслив Владислав Лазарчук.

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: