дивись.info

На Львівщині визначили переможців «Олімпійської листівки-2014» (фото)

На Львівщині визначили переможців «Олімпійської листівки-2014» (фото)

Упродовж січня – квітня 2014 року серед школярів Львівщини тривав Всеукраїнський конкурс малюнків «Олімпійська листівка», повідомила Дивись. Інфо заступник начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Захід проводився відділенням НОК України у Львівській області за активного сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації серед школярів усіх районів та міст Львівщини. На розгляд конкурсного журі надійшло близько 200 творчих робіт з усіх куточків області, серед яких особливу активність виявили 10-14 річні школярі.

Цими днями авторитетне журі відібрали кращі роботи з усіх представлених, які незабаром презентуватимуть дитячу тематичну творчість Львівщини на всеукраїнському фіналі в столиці України.

До складу журі входили авторитетні фахівці сфери спорту та мистецтва Львівщини:

Голова журі

Тарас Янко – член Спілки художників України, декан факультету образотворчого мистецтва і реставрації Львівської національної академії мистецтв, приват-професор.

Секретар журі

Ореста Ремешило-Рибчинська – член Національної спілки архітекторів України, член ІКОНОС України, кандидат наук, доцент Інституту архітектури НУ «Львівська Політехніка».

Члени журі

  • Юрій Майборода – начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області.
  • Олександр Калініченко – член виконкому відділення НОК України у Львівській області, голова обласної федерації стрільби з лука, к.пед.н., доцент;
  • Христина Опьола – виконавчий директор відділення НОК України у Львіській області, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері.
  • Андрій Кісь – стипендіат НОК України, учасник трьох зимових Олімпіад.

Отже переможцями та лауреатами обласного конкурсу, яких найближчим часом за участю спортивної та мистецької громадськості та журналістів, буде вшановано під час чергового засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області, виявилися:

Молодша вікова група 6-9 років.

  • 1 місце: Москва Панас «Українські козаки олімпійські серця!» Центр дитячої та юнацької творчості, м. Золочів.
  • 2 місце: Кузьма Іванка, м. Перемишляни, Перемишлянська музична школа.
  • 3 місце: Стрихалюк Марія, с. Коросно, Перемишлянська музична школа.
  • 4 місце: Левкович Марта «Щоб здобути олімпійську нагороду – треба ще з дитинства працювати на мету» Центр дитячої та юнацької творчості м. Золочів.
  • 5місце: Руденков Денис, м.Бібрка, Бібрська музична школа.

Середня вікова група 10-14 років.

  • 1 місце: Олійник Анастасія «Олімпійська надія 2022», дитяча школа мистецтв №10 м.Львів
  • 2 місце: Чепелюк Богдан «Сила волі й наснаги до життя!», центр дитячої та юнацької творчості, м. Золочів.
  • 3 місце: Козак Ганна, Перемишлянська музична школа, м. Перемишляни
  • 4 місце: Гром’як Іванна,  с.Черниця, Черницька ЗОШ 1-2ст., Бродівський район
  • 5 місце: Лабіда Володимир, с.Жуличі, Жуличівська ЗОШ 1-2ст., Золочівський район

Старша вікова група від 14 років і старші.

  • 1 місце: Ростоцька Тетяна, Бродівський район, смт. Підкамінь, Підкамнська ЗОШ 1-2ст.
  • 2 місце: Матвіїв Ганна-Марія «Львів 2022», Бродівський район, Суходільська ЗОШ 1-3ст.
  • 3 місце: Куц Юстина, м.Мостиська, Мостиська ЗОШ №3
  • 4 місце: Волощук Наталія, м.Бібрка, Бібрська ЗОШ 1-3ст.

малюнки2 малюнки3 малюнки4 малюнки5 малюнки6 малюнки7 малюнки8

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.