дивись.info

Цього року оберуть керуючу компанію для Індустріального парку (фото)

Цього року оберуть керуючу компанію для Індустріального парку (фото)

В умовах попиту серед інвесторів, Львівська міська рада цьогоріч проведе конкурс із визначення керуючої компанії для Індустріального парку «Рясне-2». Зокрема, у червні заплановано візит щонайменше двох відомих компаній з Європи, які спеціалізуються у даній сфері. Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР закликає потенційних інвесторів звертатись із пропозиціями щодо участі в конкурсі, повідомила Дивись. Інфо прес-служба ЛМР.

Ключовим проектом для зміцнення позицій Львова як інвестиційно найбільш привабливого міста та забезпечення конкурентоздатності за межами України, є Індустріальний парк.

За попередньою оцінкою фахівців, за реалізації цього проекту на території промислової зони може бути створено безпосередньо від 6 до 12 тис. робочих місць. Також індустріальний парк дозволить залучити близько 38 млн. грн. до міського бюджету. На міжнародному рівні він позиціонуватиме Львів як комфортне та сприятливе місто не лише для життя, а й для ведення бізнесу та виробництва. Проект реалізується за підтримки Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Для проекту технопарку «Рясне-2» на 25 га з перспективою розширення до 150 га визначено земельну ділянку, яку підключено до всіх комунікацій, і де є готова земельна документація. Парк внесено до державного Реєстру індустріальних парків. Також було створено конкурсну комісію з вибору керуючої компанії індустріального парку. Серед основних результатів комісії:

–           забезпечення інвестиційно привабливого вигляду ділянки;

–           затвердження умов конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку;

–           концепція загальної промоції проекту;

–           перемови з потенційними інвесторами індустріального парку, у тому числі і з тими, що вже працюють на ринку Львова

Конкурсною комісією було прийнято рішення цього року провести конкурс на вибір керуючої компанії в умовах попиту серед інвесторів парку. У червні ж заплановано візит щонайменше двох відомих компаній з Європи, які спеціалізуються у даній сфері.

Управлінням зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міської ради Львова здійснюється активна промоція з метою пошуку керуючої компанії та інвесторів:

–           розроблені промоційні буклети українською та англійською мовами, 3d відео-ролик;

–           інформація про проект розміщена на інвестиційному порталі міста www.investinlviv.com;

–           започатковано постійне формування бази даних потенційних керуючих компаній та інвесторів парку;

–           проект представлено під час ХIII Міжнародного Економічного Форуму у Львові у 2013 році та під час щорічної міжнародної професійної виставки комерційної нерухомості та інвестицій MIPIM (Канни, Франція).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.