дивись.info

У Глинянах успішно реалізували проект Європейського Союзу

У Глинянах успішно реалізували проект Європейського Союзу

У Львівській області впроваджено перший проект міжнародної технічної допомоги, який підтримала Львівська обласна рада, виділивши з обласного бюджету кошти на його співфінансування. Йдеться про завершення проекту з запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні, що на Золочівщині, повідомила прес-служба ЛОР

Цей грантовий проект є проектом міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу, який реалізувала Благодійна організація «Фонд розвитку Глинян» в рамках «Програми впровадження енергозберігаючих технологій у малих містах України». Партнерами виступили Золочівська районна державна адміністрація, Золочівська районна рада, Золочівська центральна районна лікарня, Глинянська районна лікарня, Глинянська міська рада.

Загалом 80 відсотків фінансового ресурсу на реалізацію проекту виділив Європейський Союз, решту 20 відсотків – це кошти місцевих бюджетів. Загальна його вартість – 210, 3 тис. євро.

Роботи у рамках проекту виконував місцевий підрядник. Зокрема, у двох корпусах лікарні замінено старі вікна на сучасні металопластикові з енергоощадними склопакетами, встановлено нові дерев’яні конструкції даху, перекрито металочерепицею дах. Також виконані низку робіт із утеплення зовнішніх стін фасадів.

Нагадаємо, що минулого року Львівська обласна рада провела слухання проектів міжнародної технічної допомоги з метою розгляду питання про їх часткове дофінансування з обласного бюджету, під час яких відзначила проект «Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні». Враховуючи його актуальність та вагомий соціальний ефект, у заходах  Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини  у 2013  році  було передбачено дофінансування цього проекту у розмірі 200 тис.грн. Питання реалізації проекту було під особистим контролем керівництва Львівської обласної ради та профільних депутатських комісій.

Зазначимо, що ініціативні глинянці не припиняють свою роботу. Вони стверджують, це лише перший їхній успішний проект. Нещодавно надійшло повідомлення від Європейського Союзу про те, що Глиняни отримають кошти на повноцінний ремонт приміщення місцевої старої школи. На її базі глинянці планують створити сучасний широкопрофільний навчально-виробничий комплекс «Мозаїка», в якому вирішуватимуть різноманітні актуальні проблеми містечка та прилеглих населених пунктів для того, щоб перетворити Глиняни у справжнє європейське містечко майбутнього.

будинок2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.