дивись.info

В аеропорті проведуть благодійний показ нової колекції

В аеропорті проведуть благодійний показ нової колекції

11 травня о 21:00, у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбудеться благодійний показ нової колекції відомого київського дизайнера Олени Голець.

У рамках співпраці Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» із Lviv Fashion Week такі проекти вже стали хорошою традицією для обох сторін. Цього разу благодійний проект підтримав і Ukrainian Fashion Week. Усі кошти, зібрані з продажу квитків будуть спрямовані на підтримку транспортної програми Центру «Джерело».

Сьогодні в «Джерелі» займаються 146 вихованців із ДЦП, аутизмом та комплексними порушеннями розумового і фізичного розвитку. Саме тут вони мають можливість навчатися, проходити реабілітаційні програми та інтегруватися у суспільство.

Щоденний доїзд вихованців «Джерела» здійснюється шістьма спеціально обладнаними мікроавтобусами для перевезення осіб на інвалідних візках. Транспортна програма фінансується виключно за рахунок благодійних пожертв. Щомісячні витрати на пальне, оплату роботи водія та експедитора, ремонт та амортизацію одного мікроавтобуса становлять 8 960 грн.

Минулого року, завдяки Lviv Fashion Week та шляхом поширення запрошень і залученням до спонсорської участі соціально-відповідального бізнесу, організаторам заходу вдалось зібрати близько 70 тис. гривень. Усі кошти були використані на закупівлю пального для щоденного перевезення неповносправних дітей на навчально-реабілітаційні програми Центру «Джерело».

Ми дякуємо дизайнеру Олені Голець, команді Lviv Fashion Week та усім, хто долучився до цього благодійного показу у цьому, вже 12-му сезоні!

Лише спільними зусиллями ми зможемо змінити життя дітей з особливими потребами на краще!

 

Квитки на показ можна придбати у касах Ticket Club, на сайті ticketclub.com.ua та за адресою:
пр. Червоної Калини, 86А, Центр «Джерело»


Вартість квитка – від 150 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.