дивись.info

Сех продасть чотири автомобілі

Сех продасть чотири автомобілі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету»  голова Львівської ОДА Ірина Сех видала два розпорядження, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Перше – від 14 квітня 2014 року №104/0/5-14 «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують апарати місцевих державних адміністрацій та їх структурні підрозділи». Друге розпорядження від 22 квітня 2014 року №1/0/9-14 «Про передачу та продаж легкових автомобілів» (з урахуванням змін від 5.05.2014 року №3/0/9-14).

Відповідно до цих розпоряджень обласній державній адміністрації та її структурним підрозділам, районним державним адміністраціям необхідно привести кількість автомобілів, які перебувають у них на балансі, у відповідність з установленими лімітами. Вивільнені автомобілі мають реалізувати або передати на баланс іншій бюджетній установі.

У травні департаментом інформаційних технологій та господарського обслуговування Львівської ОДА буде передано 8 автомобілів.

Вивільненню та продажу на аукціоні підлягає чотири легкових автомобілі, які перебувають на балансі структурних підрозділів ОДА.

Йдеться про ЗАЗ–DAEWOO, 2005 рік (перебуває на балансі Департаменту агропромислового розвитку); Chevrolet-Aveo, 2007 рік, а також  ГАЗ -2752, 2000 рік (Управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів), ЗАЗ–DAEWOO, 2005 рік (Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно- енергетичного комплексу).

Окрім того, планується реалізація 32 легкових автомобілів, які перебувають на балансі районних державних адміністрацій Львівщини.

Кошти від реалізації автомобілів, відповідно до урядової постанови №65, підлягають зарахуванню до загального фонду державного бюджету.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.