дивись.info

Сех взялась за вибори

Сех взялась за вибори

«Ми повинні максимально реагувати на проблемні питання та всебічно сприяти в організації виборчого процесу. Завдання органів виконавчої влади – забезпечити законність і правопорядок під час волевиявлення громадян», – на цьому наголосила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех під час наради з питань підготовки до позачергових виборів Президента України, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Як зазначив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців ЛОДА Федір Алєйніков, на Львівщині повністю сформовано склад окружних виборчих комісій, надано приміщення та укомплектовано дільниці матеріально-технічними засобами. Також ДВК забезпечено телефонним зв’язком. Дільниці, які не мають дротового телефонного зв’язку, будуть забезпечені мобільним телефонним зв’язком.

Окрім того, з 5 травня розпочали роботу  виборчі дільниці на постійній основі, яких  всього у Львівській області є 2144.

«Участь у виборчому процесі будуть брати й переселенці з окупованих територій України. Так, в обласному реєстрі виборців нараховується близько 800 громадян», – повідомив Ф. Алєйніков.

Нагадаємо, для осіб, які тимчасово проживають на Львівщині, було спрощено процедуру зміни місця голосування. Внести зміни у реєстр виборців можна до 19 травня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.