дивись.info

На Львівській залізниці пройшов День охорони праці

На Львівській залізниці пройшов День охорони праці

До Дня охорони праці, який у світі відзначили 28 квітня, Львівська магістраль організувала ряд інформаційно-просвітницьких заходів задля попередження виробничого травматизму та підвищення рівня безпеки залізничників, повідомила прес-служба залізниці.

Залізничники провели 551 тематичну зустріч, присвячену цьогорічній темі Всесвітнього дня охорони праці: «Нешкідливі та безпечні умови праці під час використання хімічних речовин – запорука здоров’я працівників». Працівники магістралі також обладнали 933 стенди з тематичною інформацією, а на відеотерміналах, що встановлені на вокзалах та у салонах потягів, демонстрували 58 відеороликів працеохоронної спрямованості.

Загалом на Львівській залізниці провели понад дві сотні конкурсів на краще робоче місце, дільницю та працівника, відзначили 32 працівників, які проявили особливу активність під час проведення цьогорічного Дня охорони праці, а також привітали 75 кращих спеціалістів з охорони праці у відокремлених підрозділах та на підприємствах магістралі.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.