дивись.info

Правоохоронці провели практичні навчання із забезпечення громадського порядку на 9 травня (фото)

Правоохоронці провели практичні навчання із забезпечення громадського порядку на 9 травня (фото)

Правоохоронці, 7 травня, провели командно-штабні та тактико-спеціальні навчання на території меморіального комплексу «Пагорб Слави» з метою унеможливити будь-які порушення громадського порядку під час покладання ветеранами квітів 9-го травня, повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

На навчаннях було присутнє керівництво Головного управління МВС України у Львівській області на чолі з начальником міліції Львівщини полковником міліції Дмитром Загарією, котрий перед початком навчань провів інструктаж з особовим складом.

Навчання проводилося у два етапи.

1-й етап – командно штабні навчання (дії керівництва ГУМВС України у Львівській області, начальників структурних підрозділів Головного управління, командування управління Західного територіального  командування внутрішніх військ МВС України, військових частин ВВ МВС України, з припинення групових порушень громадського порядку та надання першої медичної допомоги потерпілим під час проведення масових заходів).

2-й етап – тактико-спеціальні навчання (дії особового складу зведеного загону ГУМВС по припиненню групових порушень громадського порядку).

У навчаннях було задіяно майже 700 працівників міліції.

Працівники міліції нерідко стикаються з ситуаціями, коли від їх професійної майстерності може залежати життя та здоров’я людей. Тож відповідні навчання проводяться постійно для того, щоб правоохоронці вдосконалювали свої вміння і навички, які щоденно необхідні їм для успішного виконання службових обов’язків.

міліція2 міліція3 міліція4

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.