дивись.info

У Дрогобичі прийматимуть жінок із Слов’янська

У Дрогобичі прийматимуть жінок із Слов’янська

Криваві події, які зараз розгортаються на сході нашої країни, зокрема у містах Слов’янськ та Краматорськ, налякали мирних людей. Озброєні терористи загрожують їх здоров’ю і навіть життю. Відтак, люди готуються втікати з охоплених війною міст, пише Медіа Дрогобиччина.

Зокрема, уже тепер відомо про кількадесят родин, які при першій же нагоді покидатимуть рідні місця – доти, доки ситуація не стабілізується, українські війська не проведуть АТО та не очистять їх край від озброєного і небезпечного окупанта.

Про це повідомив активіст київського Майдану Тарас Демко з посиланням на свої джерела. З його слів, виїжджатимуть передусім жінки з дітьми та вагітні. Боєздатні чоловіки залишатимуться для захисту.

У штабі дрогобицького Майдану уже готуються до прийому біженців зі східних терен України та закликають кожного небайдужого долучитися. Просять зголоситися родини, які мають змогу тимчасово розмістити біженців у себе. Також потрібна фінансова допомога, харчі.

Деталі – у координаторів: Роман Москаль (який безпосередньо координує роботу з народним депутатом України Романом Іликом) – 098-820-68-84; Оля Токарєва – 096-382-35-30; Оксана Рудавська – 067-67-31-804.

Крім того, 6 травня запланована багатостороння зустріч між представниками Майдану, влади, духовенства, активістів. Спільно вибудовуватимуть тактику подальших дій щодо розміщення біженців та забезпечення їм умов проживання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.