дивись.info

Дрогобицька райрада відмовилася фінансувати відпочинок дітей у пришкільних таборах

Дрогобицька райрада відмовилася фінансувати відпочинок дітей у пришкільних таборах

У Дрогобицькій райраді не підтримано пропозицію райдержадміністрації про виділення з районного бюджету для організації оздоровлення та змістовного відпочинку дітей у літній період 2014 року в пришкільних таборах в навчальних закладах освіти району коштів в сумі 290 тис.грн. за рахунок невикористаних в поточному році коштів на харчування школярів.

За словами голови постійної депутатської комісії з питань освіти Ольги Грицик, комісія не підтримала пропозицію РДА тому, що вважає такий відпочинок неефективним. В результаті це питання не було внесено до порядку денного сьогоднішньої позачергової сесії районної ради.

Разом з тим, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький не згідний з відмовою райради підтримати пропозицію щодо фінансування пришкільних таборів, каже, що РДА має намір ініціювати це питання для розгляду на черговій сесії районної ради.

Ми надамо конкретний план роботи пришкільних таборів, доведено, що оздоровлення в них дітей буде ефективним“, – наголосив посадовець.

На позачерговій сесії районної ради депутати розглянули питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2014 рік, передали функції замовника будівництва Летнянської школи відділу освіти райдержадміністрації.

Дрогобич інфо

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.