дивись.info

Колодій взяв участь в урочистих заходах до Дня Матері (фото)

Колодій взяв участь в урочистих заходах до Дня Матері (фото)

Сьогодні, 11 травня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяв участь в Урочистій академії до Дня Матері, яка проходила в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, повідомила прес-служба ЛОР.

Петро Колодій, зокрема, зазначив: “Жінка-мати у всі віки на українських землях була берегинею, добрим ангелом родинного вогнища. Її жертовну любов цінували в сім’ї, у її розрадах знаходило спокій зранене й зболене синівське серце, її мудрість визнавали й поважали наймогутніші земні володарі”.

“За останній рік на долю українських матерів випало чимало болючих випробувань, але вони завжди знаходили силу і мужність їх зносити, бо вірили в опіку Божої Матері і вірили, що здійсниться бажання багатьох поколінь – відродиться незалежна Україна. Цієї зими наша рідна Україна та наші українські жінки втратили своїх відданих синів. Непоправне горе ступило на українську землю. І сьогодні матері України знову проводять безсонні ночі в молитві за наше майбутнє. Та щира любов і непереможна сила материнського серця оберігають нас від біди та додають сил в боротьбі за волю і свободу рідної землі. Тому сьогодні ми дякуємо усім матерям, які народили і виховали не одне покоління достойних українців”, – зазначив Петро Колодій.

День матері 2014 02

Очільник області подякував всім українським матерям, які народили і виховали гідних синів і дочок рідної землі, борців за волю і незалежність української держави.

Також Петро Колодій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Матері, які проходили в Шевченківському гаю.

З пісенним вітанням до всіх жінок України звернулися депутати Львівської ради Теодор Кукурудза, Тарас Курчик, Остап Стахів та Роман Ковальчук

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.